top of page
magiczny Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec

Przeprowadzamy
setki par
krok po kroku
przez proces
przygotowania do Pierwszego Tańca
kompleksowo
od A do Z.

Naszą misją jest sprawić, abyście w trakcie Waszego Pierwszego Tańca czuli się pewnie i komfortowo na parkiecie od momentu zapowiedzi, aż po sam ukłon. Elementów pobocznychi organizacyjnych, które prowadzą do rozpoczęcia prezentacji choreografii jest bardzo wiele. U Nas poznajcie je wszystkie, dzięki czemu będziecie mogli bezstresowo zaprezentować swój wymarzony Pierwszy Taniec, który tworzymy w trakcie lekcji, indywidualnie dla Was, wedle Waszych wytycznych. 

Lekcje Pierwszego Tańca rozpoczynamy od pierwszej, w połowie organizacyjnej, na której omawiamy wszystkie kwestie inspiracyjne dotyczące Waszego utworu, stylu choreografii oraz całej naszej współpracy. Od tego momentu jesteście prowadzeni przez instruktora do dnia Ślubu. Lekcje Pierwszego Tańca odbywają się w kameralnej i przyjaznej atmosferze na naszej sali w Krakowie.

 

Instruktor prowadzący dobiera Wam indywidualny tryb współpracy w zależności od czasu jakim dysponujecie na przygotowanie się do Waszego Pierwszego Tańca.

Zobacz JAK przygotowujemy pary do WYMARZONEGO Pierwszego Tańca? / Taneczna droga Klaudii i Karola /

Zobacz JAK przygotowujemy pary do WYMARZONEGO Pierwszego Tańca? / Taneczna droga Klaudii i Karola /

Odtwórz Wideo
  • Ile czasu powinien trwać Pierwszy Taniec?
    Pierwszy Taniec powinien trwać minimum 1 min. 30 sek. do maksimum 2 min. 30 sek. W przypadku przygotowywania show, czyli połączenia dwóch różnych utworów, rekomendujemy maksymalnie 3 min. Skąd masz wiedzieć ile powinien trwać Twój Pierwszy Taniec? To powinien doradzić Ci Twój instruktor tańca, który wie ile macie czasu do wesela i jak systematycznie będziecie mieć lekcje tańca. Warto pamiętać o tym, iż utwór powinien być odpowiednio przygotowany (wyciszony, zmiksowany itp.) zanim rozpoczniecie naukę choreografii do Pierwszego Tańca, ponieważ jest ona tworzona pod każdy akcent w Waszej muzyce. Studio Tańca Dream Dance oferuje kompleksowe przygotowanie utworu do Pierwszego Tańca, zgodnie z Waszą wizją i Naszą rekomendacją. Współpracujemy z profesjonalną firmą, która specjalizuje się między innymi w obróbce plików muzycznych.
  • W ile lekcji nauczę się Pierwszego Tańca?
    Na to pytanie odpowiadamy pytaniem: „A na czym Wam zależy?”. Na nauczeniu się kilku podstawowych figur wybranego tańca, czy na nauczeniu się choreografii do Pierwszego Tańca przygotowanej indywidualnie dla Was? Na nauczenie się kilku podstawowych figur tanecznych potrzebujesz miedzy 2-10 lekcji, w zależności od indywidualnych predyspozycji oraz zdolności motorycznych. Jeśli chcesz jednak poczuć się swobodnie i lekko na parkiecie z partnerem / partnerką prezentując swoją wymarzoną choreografię do Pierwszego Tańca potrzeba pracy długofalowej, to znaczy minimum 10 lekcji. Im więcej czasu macie przed ślubem, a Wasze lekcje odbywają się systematycznie (to znaczy minimum raz w tygodniu), tym większa szansa na spektakularne efekty. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna, dlatego Studio Tańca Dream Dance oferuje bezpłatne konsultacje, na których możecie uzyskać odpowiedź na szereg pytań z Waszej strony. Pierwsza lekcja tańca jest też spotkaniem w połowie organizacyjnym, aby instruktor prowadzący mógł poznać wszystkie Wasze inspiracje oraz wytyczne do Pierwszego Tańca, dzięki czemu przygotuje specjalnie dla Was indywidualny tryb współpracy i przygotuje Was do Pierwszego Tańca kompleksowo od A do Z.
  • Jak nie stresować się Pierwszym Tańcem?
    Stres przed Pierwszym Tańcem jest całkowicie normalny, ale istnieje wiele sposobów, które można zastosować, aby go maksymalnie zminimalizować. Najważniejszym czynnikiem, który zazwyczaj stresuje Pary Młode jest brak przygotowania choreografii do Pierwszego Tańca. Im wcześniej zapiszecie się na lekcje tańca, tym większe prawdopodobieństwo na odpowiednie przygotowanie praktyczne. Bardzo ważnym aspektem jest również pełne przygotowanie utworu do Pierwszego Tańca, lekcja próbna na Waszej sali weselnej, treningi w Waszym docelowym obuwiu ślubnym, ale również takie wytyczne jak zapowiedź Was przez muzyków, dopilnowanie wszystkich atrakcji dodatkowych, np. ciężki dym, konfetti etc. Studio Tańca Dream Dance przygotowuje Pary Młode na każdą ewentualność. Nasi kursanci są przygotowani kompleksowo od A do Z, co znacznie redukuje ilość stresu. Wszystkie ważne kwestie organizacyjne zazwyczaj omawiamy podczas lekcji na sali weselnej lub na jednej z ostatnich lekcji w studiu. Otrzymujecie od Nas również szereg pkt organizacyjnych dla muzyków, aby dopilnowali każdego szczegółu.
Pierwszy Taniec jak z bajki

Ceny pojedynczych lekcji poza pakietem:

160 zł / para / 55 min.

225 zł / para / 85 min.

Zacznij lekcje tańca już teraz!

zarezerwuj termin swojej pierwszej lekcji.

Dodatkowe usługi

Indywidualne lekcje tańca

Interesuje Cię kilka pojedynczych lekcji tańca

z partnerem/partnerką? Chcesz się doszkolić technicznie lub nauczyć kroków podstawowych konkretnego tańca? Ta opcja jest dla Ciebie!

55 min. 160 zł

85 min. 225 zł

Taniec konkurencyjny

Lekcja Tańca na sali weselnej

Lekcja na sali trwa 55 min. i charakteryzuje się tym, że instruktor omawia i prezentuje kwestie zapowiedzi, wejścia na parkiet, ustawia kierunkowo choreografię i dopieszcza pod tym kątem konkretne figury, tak by w dniu ślubu wszystko było perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik.

55 min. 220 zł

+ dojazd (wycena indywidualna) 

Kryte stoły weselne

Wieczór panieński

Szukasz atrakcji dla Panny Młodej i jej ekipy na wieczór panieński? Dobrze trafiłaś!

U nas możesz wybrać odpowiedni pakiet i rodzaj tańca, który Was interesuje. 

Masz jakiś własny pomysł? Skonsultuj go z nami!

Dream Party BASIC (55 min.) 300 zł

Dream Party STANDARD (55 min.) 350 zł
Dream Party PREMIUM (85 min.) 400 zł

Dziewczyny na wieczór panieński

Niespodzianka dla Pani Młodej
lub Pana Młodego

Zaskocz swoją drugą połówkę! Możecie sprawić,

że Wasze wesele zostanie niezapomniane!

Zrób wraz ze swoją ekipą znajomych

taneczne SHOW! Przygotujemy dla Was choreografię i nauczymy Was jej w kilka spotkań! To może być również ciekawa forma integracji Waszych gości przed weselem.

 

Skontaktuj się, a przygotowujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Taniec hip hop

Przygotowanie utworu

Potrzebujesz przyciąć, wyciszyć lub zmienić budowę utworu? A może połączyć ze sobą dwa utwory? Zrobimy to dla Ciebie, zgodnie z wytycznymi. Otrzymasz kilka wersji do wyboru.

STANDARD (przycięcie i wyciszenie) 50 zł

PREMIUM (zmiana budowy, mix) 150 zł

Edycja ze słuchawkami

Wynajem sali na trening własny

Brakuje Wam miejsca do treningu? Nie możecie się zmotywować i wszystko Was rozprasza? Nasza sala jest dla Was otwarta pomiędzy zajęciami, możecie ją wynająć w każdy dzień.

(dla naszych par) 60 min. 70 zł

(dla par z zewnątrz) 60 min. 100 zł

sala taneczna

Pokaz tańca na Waszym weselu

Chcecie aby Wasi goście na weselu zbierali szczęki z parkietu?

Zafundujcie im ogromną dawkę emocji! 

Para tańca sportowego wykona dla Was SHOW!

Skontaktuj się, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

namiętny taniec

Film finalnej choreografii
 

Oferujemy Wam możliwość uwiecznienia i pamiątki Waszych treningów w Dream Dance, poprzez nagranie Waszej choreografii tanecznej przez profesjonalnego filmowca. 

Sprawdź się przed kamerą!

 200 zł

Operator

Rozpocznij naukę Pierwszego Tańca!

Uzupełnij formularz.

sala taneczna kraków

Spotkajmy
się na parkiecie!

Uzupełnij formularz.

zapisy na zajęcia

Formularz
krok 1 z 3: Dane Partnerki

Poniższe informacje uzupełnia PARTNERKA.

bottom of page